KONST / Litografier / Grafiskt blad 11468307
nr 1146 8307
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Grafiskt blad, Osignerad, motivet: 54x79
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:52:01
100 kr
150 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann